Ви зараз переглядаєте Чи потрібна корекція перманенту брів?

Чи потрібна корекція перманенту брів?

Перманентний макіяж брів став гарною альтернативою декоративним косметичним засобам. Він повністю виключає необхідність використовувати олівець, тіні, гелеве підведення та інші засоби для надання брівкам форми та кольору. Але незважаючи на всі переваги татуажу, він потребує корекції.

Її рекомендують проводити через місяць після першої процедури ПМ, а також, за бажанням або потребою, протягом періоду видимості ефекту. У цій статті ми докладно розповімо про цю процедуру: чи потрібно робити корекцію татуажу брів, коли вона потрібна та її особливості.


Чи обов’язковою є корекція після ПМ брів і навіщо вона потрібна?

permanent-briv

Корекція – це друга частина процедури часткового або повного введення пігменту під шкіру з метою невеликого доопрацювання первинного результату. Вона допомагає надати бровам інтенсивності кольору, підкоригувати форму, змінивши товщину і довжину, а також доопрацювати недоліки, які утворилися через особливості сприйняття організму пігменту. Після одного сеансу процедура перманента не вважається завершеною.

Найчастіше корекція – невід’ємна процедура. Вона обов’язкова для пудрових брів через особливого принципу виконання процедури – пігмент вводиться точково та поверхнево, тому протягом 1 місяця відновлення шкіри пігмент світлішає і необхідно надати бровам колір. Також іноді майстер спеціально вибирає світлий відтінок пігменту та вводить його під шкіру дуже поверхово для визначення реакції організму (оцінка осідання пігменту, у когось він може дати 20% залишку, а у когось 90%). У такому разі корекція є обов’язковою.

Корекція потрібна всім технік. Винятком стануть методики, що передбачають щільне розтушовування пігменту (наприклад, традиційний татуаж). Хоча проведення коригування не примусове, і кожен має право відмовитися від нього, якщо кінцевий результат влаштовує. Але досягти чудового вигляду після початкової процедури досить складно, адже потрібно, щоб збіглися відразу кілька факторів:

  • Організм добре сприйняв пігмент і процес пошкодження шкіри, що не вплинуло на результат перманента;
  • У період відновлення шкіри було надано своєчасний і правильний догляд за бровною зоною, рекомендований майстром;
  • Колір та відтінок пігменту повністю влаштовує. Він не став світлішим (а якщо і став, то повністю підходить), немає прогалин, видимих ​​недоліків;
  • Подобається форма створених брів, її ширина, насиченість, вигин, довжина.

У більшості випадків корекція потрібна через те, що фактори не збігаються або просто хочеться освіжити колір бровок, так як без неї пігмент вийде вже через рік.
Якщо робота майстром була виконана непрофесійно, неякісно, ​​то корекція є правильним виходом зміни результату.

Вона допоможе:

  • Поступово розподілити колір. Нерідко майстри-новачки не здатні з однаковою інтенсивністю розподілити пігмент під шкіру, що робить перехід кольору нелогічним, негарним або безглуздим;
  • Змінити колір. Це актуально для тих, хто набув надто бляклого відтінку або колір брів став неприродного відтінку (червоного, рудого, сірого) через застосування майстром неякісних пігментів;
  • Підібрати найбільш відповідний відтінок;
  • Змінити форму, якщо вона не влаштовує. Надлом, довжина, ширина, асиметрія будуть повністю доопрацьовані;
  • Доопрацювати вибрану техніку. Таке можливе лише у поодиноких випадках. Наприклад, якщо раніше було зроблено мікроблейдинг брів, але він не підходить або не подобається. За допомогою корекції можна доопрацювати техніку, обрав змішану.
  • Зазначимо, що не завжди коригування стає панацеєю від проблем. Наприклад, зробити широкі брови вужчими буде проблематично, якщо на першому сеансі був майстром обраний дуже темний пігмент або здійснена техніка з щільним введенням пігменту. У такому разі краще зробити лазерне видалення татуажу, а після загоєння шкіри зробити перманентний макіяж в оптимальній формі та кольорі брів.

Важливо розуміти, що процедура корекції відрізняється від першої процедури перманентного татуажу. Корекція виступає доопрацюванням, коли основна форма та колір подобаються, потрібно лише трохи їх змінити. Якщо ж потрібні критичні зміни, то робота майстра полягатиме у повноцінному сеансі перманентного макіяжу.

Чому татуювання не потребують корекції, а при перманентному макіяжі вона обов’язкова?

Є величезна різниця між процедурою татуювання та перманентного макіяжу. Насамперед, використовуються різні типи барвників. Для татуювань використовуються спеціальні фарби, які вводяться глибоко під шкіру. Організм не здатний його розподілити чи повністю вивести. Тому фарба залишається під шкірою на все життя, лише частково світліша. Для ПМ використовують спеціальні пігменти на натуральній основі, які вводяться у верхні шари шкіри, через що вони добре сприймаються організмом і поступово виводяться. Тому корекція обов’язкова, щоб продовжити термін видимості ефекту та надати перманенту кольору, насиченості.

Чи можна обійтись без неї?

Виконувати корекцію чи ні – особиста справа кожного, ніхто не змушує робити процедуру коригування. Особливо якщо результат після першого сеансу повністю влаштовує. Але якщо хочеться його поправити або частково змінити, або ж продовжити ефект шляхом насичення кольором, корекція обов’язкова.

Parker permanent перманентный макияж бровки

Що буде, якщо відмовитись від корекції?

Відсутність корекції прискорює розщеплення та вихід пігменту, тому ефект татуажу значно скорочується. Залежно від віку шкіри та обміну речовин, замість покладених перманентного макіяжу 1,5-2 роки без корекції, він може повністю стати невидимим вже через 1 рік і менше, що призведе до необхідності повторного оновлення техніки за її повну вартість. Набагато простіше, зручніше та вигідніше вчасно зробити коригування та насолоджуватися перевагами перманента, ніж проходити повну процедуру повторно.
Особливо актуальною є корекція для техніки пудрових брів. Без неї ефект може зникнути набагато швидше ніж після інших технік.

перманентный макияж бровки

Через скільки робити корекцію татуажу брів?

Буває, що виконана процедура не приносить очікуваного ефекту або результату не подобається (таке часто буває при зверненні до недосвідчених майстрів), тому клієнти звертаються за корекцією через кілька днів після першого сеансу. Їхня мета поправити форму, колір, прибрати недоліки. Але мало хто враховує, що перманентний макіяж змінює як зовнішній вигляд, а й викликає зміни у організмі. Шкіра травмується, може виникнути набряклість, реакція організму на втручання пігментом, активізується імунна система. Для адаптації організму до наслідків процедури потрібен час – як мінімум 4 тижні.

Раніше корекцію брів робити заборонено, оскільки відбувається відновлення шкіри, пігмент осідає, формується в кінцевий колір. У цей момент повторне травмування шкіри може призвести до утворення шрамів, запальних процесів та некрасивого результату через надлишок насиченості кольору пігменту.
Оптимальний термін проведення коригуючої процедури – 1 місяць на молодій шкірі, 2 місяці на віковій. Врахуйте, що затягувати з корекцією теж не рекомендується, тому що тривалий період позначиться на зовнішньому вигляді брів та кольорі пігменту. У цьому випадку знадобиться не коригування, а нова повноцінна процедура її повної вартості.

Як виконується корекція?

Процес цієї процедури не відрізняється від первинного сеансу. Майстер за допомогою апарату для перманентного макіяжу та вибраного відтінку заповнює підшкірний простір. Акценти виконання залежать від того, яку проблему необхідно вирішити. Якщо хочеться просто надати насиченості, майстер робить прогін по всій довжині брови, заповнюючи її пігментом. Якщо ж потрібно доопрацювати недоліки, майстер насамперед працює з ними, а потім коригується фінішний відтінок.

Скільки разів потрібно коригувати брови?

Найчастіше потрібна лише одна процедура, що коригує. Рідше – дві з проміжком у 4-5 тижнів, коли шкіра повністю заживе та відновиться. Усе залежить від особливостей організму, його реакцію процедуру. Також кілька корекцій знадобиться, якщо в момент загоєння шкіри їй не було надано догляду або були навмисно зірвані скоринки, лущення.

Майстер індивідуально визначає кількість корекцій, необхідних досягнення ідеального результату. Він оцінює зовнішній вигляд брів до моменту загоєння шкіри, а також дивиться на реакцію організму (наприклад, утворення скоринок, алергічних реакцій тощо).

permanent-briv

Особливості процедури

Особливість коригування татуажу брів полягає у часі її виконання. Незважаючи на те, що вона проходить за аналогічними етапами перманентного макіяжу, але час виконання значно скорочується. Пов’язано це з тим, що майстер не витрачає час на розробку ескізу, добірку відтінків, обговорення техніки, консультації тощо. У результаті корекція займає трохи більше 1 години. А якщо похибки мінімальні, то до півгодини.
Є відмінності у вартості. Якщо процедура виконується вчасно, її ціна становитиме 50% від первісної вартості вибраної техніки татуажу брів.

Скільки гоїться татуаж брів після корекції?

Оскільки корекція за принципом виконання не відрізняється від повноцінного сеансу перманентного макіяжу брів, період загоєння та регенерації шкіри аналогічний – 28 днів. Але період може скоротитися залежно від виконаних майстром робіт. Якщо для ідеального результату знадобилося лише часткове коригування з опрацюванням певної невеликої зони, то потрібно не більше трьох тижнів.
Як гояться брови після корекції татуажу при бажанні клієнта може проконтролювати майстер. Ми завжди раді проконсультувати в режимі онлайн з будь-яких питань, у тому числі щодо загоєння дерми та її стану у період відновлення.

Перманентный Макияж Киев Левобережная

Як доглядати за перманентном після корекції?

Догляд за шкірою після корекції аналогічний до процедур, рекомендованих після татуажу. Після процедури шкіра трохи почервоніє, що нормою, оскільки шкірний покрив було пошкоджено. Набряк самостійно пройде через 1-2 години. Також може бути відчуття дискомфорту або невеликого болю після процедури (особливо після того, як знеболювання проходить). За один-два дні дискомфорт повністю пройде.

Період відновлення шкіри триває близько місяця. У цей період необхідно:

  • Видаляти лімфатичну рідину ватним диском, змоченим у хлоргексидині. Перші два дні це потрібно робити якнайчастіше, у міру виділення сукровиці. Чим рідше це робити, тим вище ймовірність утворення товстих скорин через те, що лімфа впереміш з пігментом засохнуть на зоні татуажу. Як правило, другого дня, коли шкіра наросла, лімфа вже не виділяється;
  • Перший день не рекомендується вмиватися гарячою водою, уникаючи розпарювання шкіри. Вмиватися потрібно теплою проточною водою з дитячим милом, акуратно промокуючи зону брів м’якою тканиною або паперовим рушником;
  • З другого дня протягом тижня мочити зону не можна;
  • Категорично заборонено використовувати будь-яку декоративну або доглядову косметику, доки шкіра повністю не заживе. Для цього знадобиться щонайменше два тижні;
  • Утворені скоринки або лущення не можна чіпати за жодних обставин. Намагайтеся щонайменше впливати на зону одягом (наприклад, під час одягання светра або гольфу з горловиною), у жодному разі не можна здирати шкіру руками. Якщо випадково скоринка була здерта, обробіть зону хлоргексидином або іншим антисептиком;
  • Якщо з’явився невеликий свербіж, потрібно постаратися не чухати брови. В крайньому випадку можна натиснути на зону навколо татуажу пальцем;
  • У період відновлення шкіри заборонено розпарювати шкіру, тому не можна відвідувати басейн, солярій, сауну, лазню, лежати у гарячій ванній;
  • Не рекомендується різкий перепад температури, тому в холодну пору року краще не виходити на вулицю перші кілька днів. Якщо це неможливо, постаратися прикривати зону брів каптуром.
  • Влітку необхідно прикривати зону від прямих сонячних променів за допомогою кепки, капелюха чи великих сонцезахисних окулярів. Коли відновиться шкіра, на бровну зону необхідно наносити сонцезахисний крем з високим фактором SPF.
    Подробнее об уходе за кожей проинформирует мастер на основе поведения кожи после первого сеанса. Нередко уход не требуется вообще, особенно, после пудровых бровей. В течение восстановления кожи при появлении осложнений необходимо сразу обратиться к мастеру или врачу.

Корекція перманентного макіяжу брів як невід’ємний етап процедури

Корекція татуажу брів вважається обов’язковою та необхідною, якщо хочеться отримати ідеальний результат із тривалим ефектом. Однак це не примусова процедура, тому за бажання від неї можна відмовитися. Для цього варто свідомо сказати про майстра, що ви не маєте наміру виконувати корекцію надалі. У цьому випадку майстер підбере темніший тон пігменту, щоб після загоєння шкіри брови стали гарного відтінку.

Ми рекомендуємо робити корекцію після будь-якої техніки перманентного макіяжу брів, особливо після пудрового напилення. Тільки в такому випадку можна гарантувати бездоганні брівки, здатні подарувати власниці всі переваги.

Залишити відповідь